Kreahoek Overzande












Leuntje en Merien in de VW bus

Kreham1505

Leuntje en Merien onderweg in de VW bus.
Geschikt om in te kleuren maar ook gewoon als Topper/knipvel te gebruiken.
Model:
Leuntje en Merien in de VW bus 1.25

Reviews

Nog geen reviews geschreven voor dit artikel
 

Ook besteld

Leuntje en Merien Onderwege
Leuntje en Merien, Samen in het zijspan en Leuntje op de solex
1.25
Leuntje en Merien in de vrachtauto
3D Knipvel met leuntje en Merien in de vrachtauto. Dit papier is geschikt om in te kleuren met spectrum en copic stiften. U kunt er voor kie.. Lees meer
1.25
Leuntje en Merien op vakantie. 1403
3D Knipvel ook geschikt om in te kleurenom 3 leuke kaarten te maken met Leuntje en Merien op Vakantie.
1.25
Leuntje en Merien in de brandweerauto
3D Knipvel met leuntje en Merien in de vrachtauto. Dit papier is geschikt om in te kleuren met spectrum en copic stiften. .. Lees meer
1.25
Leuntje en Merien "Hank is olles"
Leuntje en Merien, Op de Vespa en de motor.
1.25
Topper "Op en Rond het Zeeuwse Water"
Opnieuw een pakketje Toppers gemaakt van foto`s van Piet Grim. Foto`s gemaakt op en rond het water... Lees meer
4.50
Zeeuwse PK`s
Trekpaarden, trekkers en combine`s, maar ook de Stoomtrein door  Zuidbeveland. Er rijden en lopen heel wat PK`s in Zeeland. Piet Grim heeft .. Lees meer
4.50
Leuntje en Merientje1401
Knipvel ook geschikt om in te kleuren met Leuntje en Merien als Baby.  opnieuw leverbaar vanaf 10-9-2016.. Lees meer
1.25
Knipvel 1303Merien op de trekker en Leuntje in de auto.
Knipvel met de afbeelding van Leuntje en Merien.Leuntje en Merien zijn getekend oor kunstenaar Hament.Zijn Oma haar naam was Leuntje, vandaa.. Lees meer
1.25
Kerstkoppels
Knipvel met  de Walcherse en Bevelandse Kerstkoppels ontwerp Sandra Koster.. Lees meer
1.25
Leuntje en Merien op voetbal, Leuntje in der bootje.
3D Knipvel met de afbeelding van Leuntje en Merien.Leuntje en Merien zijn getekend oor kunstenaar Hament.Zijn Oma haar naam was Leuntje, van.. Lees meer
1.25
De Groeten uit Zeeland
2 Mooie schilderijen van Kunst uit Zeeland omgezet naar knipprent. uitgevoerd in Originele kleuren Zwart/Wit en Sepia. .. Lees meer
1.25
Vakantie
2 Mooie schilderijen van Kunst uit Zeeland omgezet naar knipprent. uitgevoerd in Originele kleuren Zwart/Wit en Sepia. .. Lees meer
1.25
à ....jaer te Haere Dots tegeltjes pakket
Een oud Hollands tegeltje maken met hobbydots. 2 verschillende patronen bijgesloten Naar wens een tekst kiezen, verschillende jaren zijn bij.. Lees meer
4.95
Stempelvel Kreham 1306
Dit vel is gedrukt op speciaalpapier. Geef ze kleur met copic of spectrumstiften. Natuurlijk lukt dit ook met potloden en viltstiften. Wa.. Lees meer
1.25
Irisvouwkaartje Koraaltje 4
Pakketje met 4 kaartjes die gebruikt kunnen worden om te Irisvouwen. U kunt gedeeltes b.v. Doek en Beuk uitsnijden en vervolgens gebruiken a.. Lees meer
2.20